




Sinds lange tijd drink ik eigenlijk vaker thee dan koffie, maar als ik dan een bakje koffie neem is het met lekker veel melk en suiker. Toen ik werd uitgenodigd om de Nescafe Latte Hazelnut & Latte Caramel te buzzen wilde ik dit maar al te graag doen. Ook Mark (een koffiedrinker tot en met) kon niet wachten tot het buzzpakket binnen was.
Toen wij het pakket ontvingen zette ik meteen een ‘bakkie’ voor mijn man en mijzelf. Mark wilde wel graag de Hazelnut proberen en ik kon niet wachten om de Caramel te proeven. Ik kan namens ons beiden zeggen dat dit een easy to make heerlijk bakkie koffie is.
De Caramel ruikt erg zoet (zo erg dat je het idee hebt dat je glazuur van je tanden afspringt bij de eerste slok) alleen smaakte hij niet zo. Ik ben een aardige zoetekauw (behalve bij mijn thee), dus bij mij ging er toch echt nog wat extra suiker bij. Helaas zoals bij vrijwel ieder bakje koffie die ik drink kreeg ik ook van deze hoofdpijn, dus heb ik het testen verder aan mijn man en visite overgelaten :)
Mark vond vooral de Hazelnut erg lekker. “Heerlijk romig en goed van smaak” waren zijn woorden. De Caramel vond hij ook wel lekker, maar zijn voorkeur ging toch uit naar de Hazelnut. “Ik kan deze koffie drinken als water, heerlijk!”. Ook mijn vader heeft de Hazelnut en Caramel in huis en hij vind ze ook lekker alleen dan gewoon voor een bakkie per dag en niet de hele dag door zoals Mark zou kunnen. De overige testers waren ook zeer te spreken over beiden smaken.
Kortom…een makkelijk te zetten bakkie leut met een heerlijke smaak! Zeker een aanrader voor diegene die koffie met een smaakje wel kunnen waarderen. Heb jij de Nescafé Latte Hazelnut & Latte Caramel al geprobeerd?
Ik heb wel de gratis sample aangevraagt :) Ik heb van het zomer de latte vanille mogen testen, die is ook heerlijk!!
Reageer op deze reactie
Oh die lijkt mij ook wel erg lekker
Reageer op deze reactie
Leuk om te lezen! Wij hebben deze koffie sinds een paar weken ook in huis omdat ons koffieapparaat het begeven heeft, maar ik ben niet vreselijk enthousiast. Als tijdelijke koffie is het wel te doen, maar kan niet wachten om een gewone bak koffie naar binnen te werken ;)!
Reageer op deze reactie
Thanks
Mijn vader vond dat dus ook…een lekker bakkie voor af en toe, maar niet voor de hele dag door
Reageer op deze reactie
Moet je er gewoon warm water over gieten of hoe werkt het? Dat is me niet echt duidelijk.
Reageer op deze reactie
Dat was ik er helemaal vergeten bij te plaatsen, ik heb het inmiddels aan mijn post toegevoegd
Reageer op deze reactie
Reageer op deze reactie
Klinkt lekker! Ik heb meteen de samples besteld.
Reageer op deze reactie
ik neem dan liever de latte smaken voor in onze dolce gusto (denk ik , want die koffie waar jij over schrijft heb ik nog niet geproefd)
Reageer op deze reactie
al is het beiden van Nescafé
Reageer op deze reactie
Ik drink geen koffie, maar ik heb een sample besteld voor mams.
Reageer op deze reactie
ik lust geen koffie maar vindt het altijd wel lekker ruiken dus heel soms denk nou laat ik een bakkie nemen maar uiteindelijk vind het toch niet lekker
Reageer op deze reactie
Ik heb ‘m ook! :D Maar tot nu toe alleen de caramel geprobeerd. Nu ga ik de hazelnoot maar proberen, heb er nu al trek in. :D
Reageer op deze reactie
Ik lust geen koffie maar dit klinkt zo heerlijk!
Reageer op deze reactie
Ik ben helemaal geen koffiedrinker :(
Misschien wat voor vriendlief..
En even helemaal offtopic: misschien is deze site leuk voor als Celina wat ouder word! Allemaal leuke ‘hairstyles’ met how to filmpjes.
http://www.cutegirlshairstyles.com/
Reageer op deze reactie
Wat een leuke site zeg, dank je wel voor het delen!
Reageer op deze reactie
die caramel is echt lekker :D
Reageer op deze reactie
mmmm
ik drink geen koffie,
maar dit lijkt me wel zo lekker!
liefs,
denise
Reageer op deze reactie
Ik moet hier ook nog een artikeltje over schrijven, nou ja ‘moet’, het is wel mn bedoeling. Ik vind de Hazelnoot het lekkerst, ze zijn hier alweer bijna op, al moet ik zeggen dat ik 4 van de 6 verpakkingen aan mijn moeder mee heb gegeven voor op haar werk, haha. :P
Reageer op deze reactie
Hazelnoot
Reageer op deze reactie
Ik hou eigenlijk helemaal niet van koffie, maar dit klinkt wel heel lekker :)
Reageer op deze reactie
Heb mij ook aangemeld. Ben erg benieuwd. Ik lust geen koffie, maar denk dat mijn moeder het wel lekker vind.
Reageer op deze reactie
Jaa.. Die koffies zijn heerlijk!
Heb echt al ontelbare doosjes leeggemaakt.
Mijn favoriet is de hazelnoot-smaak.
Reageer op deze reactie
Klinkt heerlijk, maar ik drink geen koffie
Reageer op deze reactie
Ik ben gek op koffie en ik heb deze varianten al geprobeerd. Ik vind ze echte aanraders!
Reageer op deze reactie
Leuk om te lezen :) Ik ben zelf niet zo’n koffiedrinker maar als dit wel het geval zou zijn, zou ik dit wel leuk vinden voor de afwisseling!
Reageer op deze reactie
Ik ben al bekend met deze smaken, ik vind ze lekker maar wel voor af en toe. Anders word je ze snel zat.
Vanille is ook een aanrader
Reageer op deze reactie
Ik drink m’n koffieo ook altijd met veel melk en suiker :-)
Reageer op deze reactie
Ik heb ook maar eens een gratis hazelnoot besteld, ben benieuwd!
Reageer op deze reactie
Ik lust alleen hele zoete koffie :)
Reageer op deze reactie
ik drink wel koffie =p wil ‘m wel proberen, heb ‘m daarvoor al besteld zo’n proefje maar nog niet binnen gekregen xD
Reageer op deze reactie
ik ben geen koffie liefhebber..
maar toch lijkt dit me wel lekker.
Reageer op deze reactie
heb me dankzij jou ook aangemeld. vind het wel leuk om nieuwe dingen te proberen. ben zelf alleen geen koffie drinker lust alleen ijskoffie.
Reageer op deze reactie
Ooh wat leuk dat je hierover schrijft! Ik ben sinds kort helemaal verslaafd aan deze koffie zakjes. Vooral latte Macchiato is echt erg lekker, maar om het af te wisselen neem ik ook wel eens anderen.
Reageer op deze reactie
Weet je dat koffie ook door de arabieren is gevonden en aan de wereld is geintroduceerd? en weet je hoe? een schapenherder zag dat zijn schapen van een bepaalde struik aten, waar bonen aan groeiden (koffiebonen dus) en ze bleven actief. Deze schapenherder heeft vervolgens ontdekt dat het door de bonen kwam dat de schapen meer kracht (kaweh dus) kregen. In die regio was er een ascetische islamitische stroming die veel in de nacht aan gebed en bezinning deden. Om kracht te krijgen hiervoor, gingen ze dus deze koffiebonen gebruiken. Tadaaa! zo is koffie ontstaan.
PS: ben zelf arabier, en heb dit verhaal in arabische boeken gelezen =) maar het staat ook gewoon in andere bronnen =)
Reageer op deze reactie
Nee dat wist ik niet, bedankt voor het delen…leuk verhaal :)
Reageer op deze reactie
Klinkt erg lekker, ik ben zelf een grote koffie-fan omdat ik nogal wat slaap tekort heb de laatste tijd heb, en dit helpt me wel om ‘s ochtends wakker te worden. ;) Ik vind Cafe Latte erg lekker dus ik ben benieuwd naar deze 2. Ik heb gelijk samples aangevraagd. :)
Reageer op deze reactie
Ik ben helemaal gek van die zakjes van Nescafé met smaakjes :) Een kleine tip: doe het in een grote mok, dan half vullen met heet water en dan aanvullen met melk tot hij de juiste temperatuur heeft om te drinken, dan heb je een soort van latte, vind ik zelf veel lekkerder/zachter van smaak :)
Reageer op deze reactie
Ik heb deze een paar weken geleden besteld, ik ben benieuwd naar hoe ze smaken! :)
Reageer op deze reactie
Een vriendin van mij had ook deze test van buzzer en gaf ons een aantal zakjes mee. Michel vond de hazelnoot wel lekker, maar de caramel verschrikkelijk! Ik ben geen koffiedrinker en ben daar ook niet aan begonnen.
Reageer op deze reactie
Ik heb dat buzz-pakket ook gekregen! Mijn favoriet is Caramel, maar wel met wat suiker.
Maar mijn vriend vond Hazelnut lekkerder. Smaken verschillen… maar het is idd wel lekker voor af en toe, niet als vervanging voor gewone koffie.
Reageer op deze reactie
ik had die ook graag willen uitproberen maar dat aanvragen gaat niet in belgie :(
Reageer op deze reactie
Hey Gon, je staat in de Buzzer nieuwsbrief mail!
Reageer op deze reactie