
Gebruik mijn code bij jouw bestelling van minimaal £5.00 en krijg een gratis gift. Ik krijg wanneer je mijn code gebruikt een kleine commissie.







15% korting op het 15 warm shimmer palette met de code: cherryfizz. Lees mijn review op deze pagina.
Nu het weer december is begint ook alle drukte van de feestdagen. Zo is het komende zaterdag al Sinterklaas, dit vieren wij gezellig met mijn ouders, broer en schoonzus bij mijn tante en oom (+2 kids). Ondanks dat ik niet zo van het Sinterklaasfeest ben heb ik er dit jaar best zin in en Duncan…tja die heeft er natuurlijk enorme zin in. Alle cadeau’s zijn al in huis gehaald…ik moet ze alleen nog even inpakken, maar dit is zo gedaan. 
Aangezien wij dit jaar het Sinterklaasfeest niet thuis vieren heb ik besloten om alvast wat kerstspullen van zolder te halen. Als het aan mij lag stond de kerstboom vorige maand al moet ik eerlijk bekennen haha, maar ik heb nu netjes gewacht tot december. De kerstboom zal waarschijnlijk wel pas zaterdagavond naar beneden worden gehaald (lang leve de kunstbomen!), maar de andere spullen (kerstkleedjes, kussentjes, kerstcd’s etc.) die zijn straks al aan de beurt. Oh how I love Christmas!!
Welk feest vinden jullie leuker…Sinterklaas of Kerst?
kerst!! maar dat komt ook omdat wij niks doen aan sinterklaas… vind het altijd zo gezellig met alle kerstlichtjes en de kerstboom in de woonkamer enzo! En bij ons komen mn zus en schoonzus gezellig met kerst, als we cadeautjes gaan doen met superlache gedichten! :D echt, kheb er ook zin in al! haha heerlijk :D
bij ons is het gelukkig niet allemaal dat verplichte gedoe, maar gewoon GEZELLIG! :D
have fun vast met sinterklaas, Dunc zal het vast superleuk vinden! : D
Reageer op deze reactie
Bij ons is het gelukkig ook niet allemaal dat verplichte gedoe…zo blijft de Kerst gelukkig leuk
Wij gaan dit jaar (sinds lange tijd) weer surprises maken voor elkaar, dus dat wordt lachen haha!
Reageer op deze reactie
jaa das ook lachen!! wij doen altijd aan gedichten, veel gedichten, haha… ook superlachen altijd!
ik kwam net toevallig deze site tegen: http://www.bakerella.com/
misschien vind je die leuk om eens door te kijken! :) kwam hem toevallig tegen en moest gelijk aan jou denken, haha :)
xx
Reageer op deze reactie
sinterklaas hoeft voor mij ook niet zo, geweldig voor de meiden natuurlijk!! kerst …tja wederom doe ik het voor de meiden maar als ik de kans kreeg lag ik onder me dekbed en kwam ik er 30 dec pas weer uit ;) sinds overlijden van me mams op 24 dec heb ik zoiets van joh pleur op met je vrolijkheid, maar ja live is a bitch en ja we moeten verder:)
denk dat zondag hier de boom wel op gaat want roon is een lampies freak moahha en kan niet wachten :P
Reageer op deze reactie
Ik kan goed begrijpen dat het voor jou allemaal niet hoeft…je wordt toch steeds weer herinnerd aan iets wat enorm moeilijk is. Veel sterkte ermee meis en doe je best om vrolijk te zijn voor je meiden met kerst (dat zal je mams ongetwijfeld hebben gewild) hoe moeilijk het ook zal zijn. Voor mij makkelijk gezegd, maar ik bedoel het natuurlijk goed
Dikke kus!
Reageer op deze reactie
thnx meis en ja doe me verdomde best voor die grietjes om er elk jaar weer wat van te maken en gelukkig snappen ze het een beetje dat oma een sterretje is geworden voor kerst en hoe vaag het ook klinkt maar ze ontzien me die dag ook echt. we gaan er gewoon weer voor dit jaar met of zonder dikke rooie ogen :)
Reageer op deze reactie
Mijn vriend heeft zijn vader op 28 december verloren, maar gelukkig heeft hij er minder moeite mee. Hij vindt het altijd nog fijn om Kerst met mij en mijn familie te vieren en met zijn zus. Hij ziet gelukkig de gezelligheid van gezamelijk zijn en familie alleen op dat moment. Ik hoop dat jij toch ook ooit zo ver komt en dat je weer van de feestdagen kan genieten :)
Reageer op deze reactie
Ik vind kerst een leuker feest dan sinterklaas (we doen gewoon niets meer met sinterklaas), hoewel ze van mij pas mogen beginnen met kerstbomen en kerstliedjes in de winkelstraten wanneer sinterklaas al een week vertrokken is.
Dit jaar verzorgen mijn vriend en ik de maaltijd met drie gangen voor twee gezinnen (die van hem en van mij) dus hopelijk pakt dat goed uit. Wat zijn jouw plannen voor de kerstdagen dan? Eten bij paps en mams, speciale gerechten, films kijken?
Succes met het inpakken van de cadeautjes voor Duncan, ook al hou je niet zo van het sinterklaasgebeuren, zijn reactie op 5 december zal het vast waard zijn.
Reageer op deze reactie
Daar ben ik het ook wel mee eens dat de kerstversiering pas in de winkel(straten) hoort zodra de Sint is geweest. Het staat zo raar wanneer de Sint met zijn pieten door de straat komen en er overal al kerstversiering hangt
Je krijgt het dus gezellig druk deze kerst
Wij gaan 1e kerstdag naar mijn ouders (waar ook mijn broer en schoonzus zullen zijn) waar we gezellig spelletjes spelen, kerstfilms kijken, heerlijk eten en surprises gaan uitpakken. 2e kerstdag vieren we thuis met waarschijnlijk nicht en aanhang van Mark, dus dan staan Mark en ik heerlijk in de keuken
Inderdaad Dunc zijn reactie is het zeker waard
Reageer op deze reactie
Kerst, zeker weten!
Sinterklaas is leuk als je erin gelooft, of in ieder geval, familie hebt met kinderen en echt een avond hebt bij opa en oma bijvoorbeeld met heel veel pakjes.
Zodra dat ophield vond ik er niks meer aan dus vieren we het ook niet meer.
Kerst is gewoon gezellig, lekker eten, lichtjes, cadeautjes (al is dat niet eens een echt nodig vind ik, terwijl dat met Sinterklaas wel zo is), de muziek… Ik ben echt verslaafd aan Kerstmuziek! Hopelijk een beetje sneeuw, maar daar ga ik maar niet vanuit.
Ik ga in januari ook weer naar de Winterefteling 3 dagen (verblijf in Bosrijk :blinkhearts:) en vind het echt 10x zo leuk door de Kerstsfeer die er hangt. Jammer dat het niet met de feestdagen is, maar dat is ook 2x zo duur EN druk, dus dat is alleen maar zonde van het geld.
Reageer op deze reactie
Ik ben echt van het sinterklaasfeest. Dat vind ik zo leuk, lekker typisch hollands. En met veel minder verplichtingen. Iedereen kleed de avond aan zoals hij/zij zelf wil. Surprises, een grote zak pakjes. Een 3 gangenmenu, gourmetten of niks uitgebreids. Precies zo als je het zelf wil.
Met kerst heb ik dat juist niet. Kerst moet vrolijk en blij en je hele huis moet opgedirkt (heb ik een hekel aan) want anders kijkt iedereen je zo raar aan. En van al dat gedoe word ik dan weer meestal chagerijnig, wat niet bepaald goed doet aan de sfeer, waardoor je er weer op aangekeken wordt.
Reageer op deze reactie
Dit jaar heb ik helemaal geen zin in Sinterklaas, maar dat komt omdat we het met een stel vriendinnen pas 13 december vieren, lekker tussen Sinterklaas en Kerst in zeg maar, we noemen het dus liever onze Sinterkerstviering.
Vaak vind ik kerst wel leuker, gezellige lichtjes overal en gezellig de dagen met elkaar doorkomen, maar er komt bij ons geen kerstboom in dit jaar, sinds mijn ouders gescheiden zijn, woont er hier niemand meer thuis die het leuk vind om de kerstboom op te tuigen en naderhand weer op te ruimen ;) Dus we doen het wel met lichtjes en een hoop kaarsjes hihi!
Ben wel benieuwd of ik de feestdagen op een andere manier ga beleven nu ik voor het laatst geen moeder ben ;) En het is trouwens ook voor het eerst sinds jaren dat ik vrijgezel ben tijdens de feestdagen :P :P Maarja dat scheelt weer een bezoekje schoonouders he ;)
Geniet van de laatste maand van het jaar! December gaat altijd zo weer voorbij! :D
Reageer op deze reactie
Zeker kerst. Ik ben de jongste, heb nog een oudere broer en zus, en wij doen al jaren niets meer met sinterklaas. Gezellig versieren na zaterdag!
Reageer op deze reactie
Kerst, Christmas, Nevidad. Ben er gek op. Van huis mee gekregen. De boom staat er a sinds de tweede week van november en de kerst liedjes vullen ons flatje. Wordt er helemaal blij van, alleen mijn ouders (die in Suriname wonen) mis ik nog. Anders was het perfect.
Reageer op deze reactie
Ik hou veel meer van Kerst, de sfeer is altijd veel gezelliger en leuker met al die lichtjes, kaarsjes, kerstbomen en natuurlijk de kadootjes onder de kerstboom. Sinterklaas is natuurlijk leuk voor de kleintjes, maar daarna wordt het voor mij minder. Ik vier het nu alleen nog met vrienden en huisgenoten (dobbelspel haha). Maar ik kom sowieso uit een internationale familie en ik was pas 5 toen ik naar Nederland verhuisde, dus ik heb het nog een beetje meegemaakt, maar mijn zus was bijvoorbeeld al 9 jaar en mijn moeder heeft haar jeugd ook niet in Nederland doorgebracht (is wel Nederlandse) en mijn vader is niet Nederlands, dus ja Sinterklaas stond nooit voorop. Kerst wordt bij ons altijd uitgebreid gevierd :D
Reageer op deze reactie
Ik vind kerst leuker! Veel meer sfeer en ook leuk voor volwassenen. Als je wat ouder wordt is sinterklaas niet meer zoveel aan.
Reageer op deze reactie
Zeker weten kerst.
Heel stiekem luister in nu al meer dan 2 weken naar kerstmuziek. Wel onderweg hoor. Ik kon het Mathijs nog niet aandoen.
Maar nu is het december en mijn Sinterklaasfeest is al geweest, dus nu mag het.
Nog een paar dagen wachten tot de boom. Elk jaar zet ik hem op 6 december, hoop dat het mij dit jaar ook weer gaat lukken.
Reageer op deze reactie
Het jaar is hard gegaan ! Wij vieren Sinterklaas niet, dus hopelijk komen bij ons ook de kerst spullen snel naar beneden!
Reageer op deze reactie
Gijs is érg van de Eerst SInterklaas en DAN pas Kerst.
Dus ik heb me daaraan te houden ;)
wel zing ik al een week of wat kerstliedjes met de koren, dus krijg ik al genoeg kerst nu!
Reageer op deze reactie
Van mij mag december helemaal overgeslagen worden… Mijn schoonmoeder heeft de maand verpest… ze claimt ons zo erg dat ik er gewoon geen zin meer in heb… daarbij is ze 4 december jarig en “moeten” we ook komen (gelukkig moet ik werken en kan ik dus niet mee!!!) Maar ze vergeet elk jaar voor de gemakkelijkheid dat “mijn broer” 5 december jarig is… ik had dus zaterdag veel liever bij hem gezeten dan bij haar… Dus… als het aan mij lag…
Reageer op deze reactie
Kerst vind ik duidelijk leuker! Komt omdat ik altijd met mijn moeder naar Ierland ging met Kest (mn pa moest bijna altijd werken met kerst). Kerst wordt heel veel groter gevierd bij ons. Grote kado’s en gezellig eten! :D
Reageer op deze reactie
Kerst! Hahaha als het aan mij (en m’n moeder) lag stonden de kerstboom en alle decoraties hier ook al een tijd :P Ik heb zelf al wel een paar weken lampjes voor m’n raam hangen, staat zooo gezellig. Heb echt zin om de kerstboom weer op te tuigen en versieren en Dickensville uit te stallen!
Enige minpuntje is dat elk jaar heel m’n moeders familie hier komt op eerste kerstdag omdat wij de grootste woonkamer hebben… M’n moeder is er alleen niet zo blij mee aangezien zij elke keer gastvrouw moet spelen. Het is wel gezellig hoor, daar niet van. De Wii gaat in ieder geval gegarandeerd aan want New Super Mario Bros’ multiplayer = instant hilariteit!
Reageer op deze reactie
Ik kwam er gisteren achter (Beetje vaag) maar dat ik kerst nu leuker vind worden dan sinterklaas. Leuk kaarsjes in de kamer, straks de kerstboom van zolder. Want die ligt hier ook gewoon op zolder te verstoffen voor drie weken staan in de kamer. Daarnaast vind ik het gewoon leuk kom de kerst op te teugen, kaartjes te schrijven met een mooie wensen erin. Moet alleen nog op zoek naar een mooie tekst.
Maar voor mij is het kerst.
Reageer op deze reactie
Ik hou veel meer van kerst! Wij doen ook niks meer met sinterklaas sinds 2 jaar omdat ik en m’n broer er gewoon te oud voor zijn geworden, en in plaats daarvan doen we dan een paar kleine cadeautjes met kerst die we dan onder de kerstboom leggen :) Zowiezo vind ik kerst veel meer sfeer hebben dan sinterklaas. Kerstboom, lampjes, lekker eten, kerstliedjes/films, kerstvakantie aaahh
Reageer op deze reactie
Tussen Sinterklaas en Kerst kan ik niet kiezen. Ik vind het beide erg leuk !!!
Reageer op deze reactie
Ook ik hou van de kerst. Sinterklaas doen we al jaren hier niet meer. Ik moet dan wel 24, 25 en 26 december werken, maar dat is maar van half 5 tot half 9 (avonddienstje) en dat vind ik niet erg. Mijn pa heeft gisteren al de kerstspullen van zolder gehaald. Niet echt slim, want het liefst had ik het nu allemaal versierd :p
Heeel veel plezier zaterdag met Sinterklaas.
Reageer op deze reactie
Ik ben echt een kerstliefhebster hoor, lekker cdtjes luisteren (ga er meteen eentje aanzetten lol). Aanstaande zondag komt de boom tevoorschijn hoor!!
Reageer op deze reactie
Normaal vind ik Sinterklaas niet zo leuk meer maar sinds Sven er is wordt het ieder jaar weer leuker. Heerlijk om de kinderen zo te zien genieten.
Reageer op deze reactie
Hehe wij wachten even tot sinterklaas voorbij is met de kerstboom. Ik vind dan denk ik kerst leuker. de sfeer maar toch, sinterklaas heeft iets. Haha Veel plezier alvast zaterdag! Klinkt leuk :D
Reageer op deze reactie
Hihi, zo denk ik er nou ook over. Kerst is altijd zo gezellig. Ook omdat ik al mn familie weer zie met kerstmis. Die wonen namelijk allemaal aan de andere kant van het land. Maar sinterklaas is ook heel gezellig, met surprises enzo.
Reageer op deze reactie
Is het alweer 1 december
. Ik vind het ook altijd zo’n mooie tijd, heerlijk die gezelligheid ook met de kerstboom erbij en plannen met de familie(s). Lekker eten… Mja van mij mag het altijd wel zo zijn
. Net zoals met oud en nieuw; iedereen is gelukkig en iedereen wenst elkaar gelukkig nieuwjaar. Dan denk ik waarom kan het niet altijd zo zijn? Maar ik geniet zeker van de decembermaand
.
Wij hebben 21 december de 20 weken echo.. Jammer zeg dat jullie hem dan 2 weken later hebben.. Kan me voorstellen dat je misschien een pretecho eerder wilt laten doen, die gedachte gaat ookal steeds door mijn hoofd haha. Maar ik denk dat wij het met 25-26e week gaan laten doen.
Reageer op deze reactie
Poeh, ik geloof dat ik echt niet kan kiezen. M’n zusje is nog wat jonger dus Sinterklaas vieren we nog steeds ieder jaar. Maar de sfeer rondom kerst vind ik ook heerlijk. Gezellig met de hele familie bij elkaar!
Alvast veel plezier aankomende zaterdag!
Reageer op deze reactie
Ik vind het alle 2 echt geweldig. Ik hou van sinterklaas vanwege de kinderlijke onschuldigheid die het met zich mee brengt. Die koppies van die kids. Maar ook het feit dat je als volwassen gewoon stiekem nog geloofd. Plus, ik ben 1 dag voor Sinterklaasfeest jarig, dus ik vind die tijd heerlijk.
Kerst vind ik gezelliger, de lichtjes, de kneuterige nummers op de radio. Een hoop sneeuw en ik ben gelukkig.
Maar ik ben er wel van dat kerst mag pas beginnen als de sint het land uit is. Eerst het ene feest afsluiten en dan pas met het volgende feest beginnen :)
Reageer op deze reactie
Wij zijn echt van de Kerst. Sinterklaas hebben we niet zo veel mee. Willen straks ook (als de kleine er is) Kerst gaan vieren en niet Sinterklaas. Maar even zien hoe we dat in de praktijk gaan uitvoeren
Reageer op deze reactie
Sinterklaas! Ik haat Kerstmis :)
Reageer op deze reactie
Ik kan niet kiezen! Sinterklaas vind ik super; ik vier het dit jaar 3 keer. één avond met vriendinnen, dag erna ‘s avonds thuis, en die dag erna bij mn vriend :) en dan gaat het met niet om wát ik krijg, maar gewoon de gezelligheid en de lekkere dingetjes! :)
en dan kerst.. Twee dagen lekker eten, spelletjes doen, en gezellig een leuke film kijken ofzo. Vind ik ook heerlijk!
En dan ook nog oud&nieuw.. dat vind ik ook leuk!
Oftewel; december is mijn lievelingsmaand :D
Reageer op deze reactie
Lichtjes voor de ramen enzo, mag ook officieel al he. Ivm 1e advent. Dat was afgelopen zondag. Die lichtjes voor de ramen staan dan niet voor kerst! Dus leef je uit ;)
Ik denk dat ik dan maar ga voor kerst, want Sinterklaas doe ik niet aan. Maar al met al hoeft december voor mij helemaal niet. Van mij mag het januari zijn :)
Veel plezier met het vieren van Sinterklaas!! :D
Gelooft Dunc eigenlijk nog?
Reageer op deze reactie
Haha een winterpeen :P
Reageer op deze reactie
Ik vind het allebei zo leuk! Sinds dit jaar gelooft mijn broertje niet meer in Sinterklaas, dus doen we gewoon een aantal pakjes en surprises. Dat doen we al jaren, en ik vind het erg leuk. Het geheimzinnige gedoe eromheen, de lol op de avond zelf (want vaak zijn de surprises orgineel) en het snoepgoed niet te vergeten. :P
Kerst vind ik ook geweldig! De kerstboom natuurlijk, en alles eromheen (de kamer wordt altijd leuk versierd). Vorig jaar ging ik 4 daagjes naar Londen rond de kerst en dat is ook zo gezellig!
Allebei dus wel! Het heeft allebei wel iets.
Heb je ook nooit Sinterklaas gevierd met Duncan? ^^
Reageer op deze reactie
Ik heb meer met kerst. We doen niet zoveel met Sinterklaas thuis.
Kerst is zo lekker knus met de boom en lampjes enzo.. heerlijk!
Reageer op deze reactie
Ik vind het allebei erg leuk. Vooral nu er wat kleine kids rondlopen in de familie vind ik het weer erg leuk om Sinterklaas te vieren.
Reageer op deze reactie
ik ben meer van de kerst. maar ik wacht altijd wel netjes met de kerst aankleding tot de sint het land weer uit is!
Reageer op deze reactie