



Gisteren had Duncan weer Lentefeest op school en dit keer met het thema Circus, dus mocht hij verkleed naar school en dat heeft hij ook gedaan. Duncan ging namelijk als clown en hij zag er weer leuk uit. Scrap met zijn geschminkte gezichtje komt snel online.
Er is al weer anderhalve maand voorbij sinds mijn laatste how to en daar ik gisteren een (naar mijn idee) mooie zomerse look op mijn ogen had heb ik er meteen een aantal foto’s van gemaakt zodat ik er een how to voor jullie mee kon maken. Dit heb ik dan ook daarnet gedaan en wil hem vandaag met jullie delen. Hieronder het resultaat en hier de link naar de how to: Getting Love Letters makes me happy
Blush die ik op had was Tea Time (welke een perzik kleur heeft) van Everyday Minerals, maar je kunt net zo goed gaan voor een wat paarse blush als Best Friends (ook van EDM).
De nagellak die ik bij deze look droeg was er een van het merk Paris Memories in nummer 229 (Ik heb laatst een stuk of 40 nagellakjes van mijn moeder gekregen waaronder deze, dus ik weet echt niet waar ze die vandaan heeft. Maar ik heb even gegoogled en je kunt lakjes van Paris Memories bijvoorbeeld via deze shop kopen voor maar € 1.75). Het is een goedkope nagellak die een erg goede dekking geeft. Ik heb op onderstaande foto trouwens 2 laagjes aangebracht. Mijn nagelriemen zien er trouwens vreselijk uit zoals je op de onderstaande foto kunt zien, weet iemand een goede nagelriemolie?

Ik ga nu Duncan ophalen en genieten van de heerlijke zon. Ik wens jullie een hele fijne Meivakantie! Vergeten jullie trouwens niet op mij te stemmen?
Mooie make-up en nagellak! Ik vind amandelolie het beste om je nagelriemen te verzorgen. Als je het vervelend vindt dat het in een groot flesje zit, kan je een nagellakflesje reinigen en daarna vullen met de amandelolie; dan kan je de olie gewoon aanbrengen met het borsteltje.
Reageer op deze reactie
Bedankt voor de tip en inderdaad een slim idee om het in een kleiner flesje te doen
Reageer op deze reactie
Mooie make-up. Wat een gave kleur nagellak trouwens, ik hou wel van die kleur.
Fijne vakantie, geniet ervan!
Reageer op deze reactie
Dank je Saar ^^
Reageer op deze reactie
Nagelriemolie van herôme!! Werkt echt suuuper goed!
Reageer op deze reactie
Bedankt voor de tip Ilse
Reageer op deze reactie
Mooie nagels
Waar heb ej die nagellak gekocht?
Reageer op deze reactie
Dank je
Ik heb laatst een stuk of 40 nagellakjes van mijn moeder gekregen waaronder deze, dus ik weet echt niet waar ze die vandaan heeft
Maar ik heb even gegoogled en je kunt onder andere de kleur van mijn post via deze shop kopen voor maar € 1.75
Reageer op deze reactie
wauw! mooie make-up zeg! :)
ook gave kleur nagellak,
en ik weet niet welke nagelriemolie je zal gaan kopen, maar een tip; die van de etos zou ik niet nemen als ik jou was! die werkt bij mij in ieder geval totaal niet!
Reageer op deze reactie
Bedankt voor de tip Emma
Reageer op deze reactie
Hele mooie look! Ik had die kleurcombinatie niet snel bedacht denk ik, maar het staat eigenlijk heel leuk bij elkaar. Inderdaad, zomers :D
Reageer op deze reactie
Mooie combi geworden toch
Reageer op deze reactie
Bedankt voor de felicitatie :D
Ik vind deze look erg mooi!
Reageer op deze reactie
Graag gedaan meid!
Reageer op deze reactie
Zo te zien is je “how to” goed gegaan ^^?
Prettig weekend!
Ik zal je als ik een break heb nog even een krabbel op hyves enzo sturen, daar kun je eventueel ook soms foto’s zien ^^
x
Reageer op deze reactie
Is goed
Reageer op deze reactie
Wauw, echt een mooie how-to! En wat een schitterende nagellak.
Ik heb er maar gewoon een doorzichtig lakje opgedaan, heb ook niet zulke goede nagels, dmv nagelbijten. Maar dat doe ik niet meer! Dankzij m’n beugel.
Ik heb gisteren een pakketje van EDM ontvangen, moet het nog uittesten, maar ben ziek dus dat komt nog wel. Zal binnenkort er eens over bloggen!
Reageer op deze reactie
Is die beugel al weer goed voor 2 dingen toch ;) Uitproberen kan altijd nog…eerst lekker uitzieken meid
Reageer op deze reactie
Heb net even op je website gestemd.
Reageer op deze reactie
Dank je wel
Reageer op deze reactie
Ik heb altijd nagelriem olie van mijn nagelstyliste..die ruikt zo lekker hihi en is ook nog eens goedkoop en het is zo’n roller dus je doet er erg lang mee
Als je hem wilt kan ik hem voor je halen en opsturen!
Liefs Demi
Reageer op deze reactie
Mooie oogmakeup en een nog mooiere nagellak!
Reageer op deze reactie
Zoals altijd weer een mooie look :)!
Reageer op deze reactie
Je hebt weer een prachtige look gecreeerd! Echt mooi.
.
Ik ben benieuwd naar die foto die je nog gaat posten
Oh & die nagellak is ook erg mooi!
Reageer op deze reactie
Leuke how-to!
En wat een mooie kleur nagellak zeg
Reageer op deze reactie
Mooie ogen heb je weer! Wat een mooi kleur nagellak zeg!! Fijn weekend
Reageer op deze reactie
Mooie look! Leuk kleurtje ook, waar koop je die? Enne, ik heb al voor je gestemd ze :) Ik kijk trouwens uit naar de scrap van Duncan
Reageer op deze reactie
super gaaf weer :D en je nagelak is ook top:D fijn weekend meis!!!
Reageer op deze reactie
Oeeh i likey like je make-up!
Reageer op deze reactie
Wat heb je toch een paar mooie ogen. Doe je je wenkbrauwen ook zelf of laat je dat doen?
Je nagels zien er ook weer tip top uit :o).
Fijne avond meis en geniet lekker van het weekend, Jeanine
Reageer op deze reactie
Mooie make up!
Ik heb toevallig ook nog een paar nagellakjes van Paris Memories. Sommige zijn echt troep maar de andere zijn weer hartstikke fijn ervan.
Reageer op deze reactie
Ik vind jouw make-up “lessen” zo gaaf, alleen kan ik niet online kopen met een creditcard :(
Ik weet wel een goed merk, maar ben de naam kwitj.. Zit in een blauw met wit doosje…
Reageer op deze reactie
Van Herome!
Ik vind dat zowizo een erg goed merk, maar de nagelriem olie is erg fijn!
Reageer op deze reactie
Sjemig… Je zou jezelf toch zo kunnen opmaken! Ben vet jaloers man!!! Ziet er erg mooi uit zo.
Reageer op deze reactie
Het ziet er weer super uit! Ik denk dat ik ook maar weer eens nagellakjes in ga slaan, de kleuren maken me helemaal vrolijk!
Reageer op deze reactie
Mooie make-up meid en je nagels zijn ook prima gelakt…. ik zou ook eens wat meer moeten doen eraan, maar neem er de tijd niet voor….
Reageer op deze reactie
Ben benieuwd naar je scrap van het lentefeest en jullie clowntje.
Mooie makeup en wat een mooie kleur nagellak
Fijn weekend, Elise
Reageer op deze reactie
Ik gebruik vaak een amandelolie voor mijn nagelriemen. Werkt erg goed.
Mooie oogjes weer :D
Reageer op deze reactie
Deze look is echt zo leuk he^^ ik heb m direct nagemaakt om te dragen :D
Ik heb je trouwens getagged!!
Reageer op deze reactie
ja ik weet goeie via mn nagelstyliste! ik hoor het wel als je interesse hebt.
Reageer op deze reactie
Oh wat ben ik jaloers op je ogen, echt zo prachtig! Heel mooi opgemaakt ook. x
Reageer op deze reactie
Mooie look.
Ben jaloers op jou wenkbrauwen mag ik ze lenen haha grapje!
Reageer op deze reactie