Mark en ik, even gek doen haha!Dunc en ik, een gekke bui hihiCelina en ik, gek gezicht trekkenOnze doggies <3
Random images

welkom

bloglovin

Advertenties







Met zijn allen naar de vesting

Zoals ik gisteren liet weten zouden wij vandaag naar de vestingdagen gaan met paps die voor de eerste keer zijn scootmobiel zou gebruiken….en zo zat paps vanochtend dan stoer met een sigaartje erbij op zijn racemonster. In het begin was het een naar gezicht om hem in de scootmobiel te zien, want ja…je werd toch geconfronteerd met het feit dat je hij achteruit gaat.

Maar na een minuut of 5 begonnen wij er al aan te wennen en maakte het verdrietige gevoel plaats voor een enorm blij en fijn gevoel van binnen. Dunc mocht bij opa op de scootmobiel en opa kon het natuurlijk niet laten om even te gaan “racen” haha…was zo leuk om hen beiden te zien lachen.

Verder genoten wij er allemaal enorm van dat we eindelijk weer eens met zijn allen ergens naar toe gingen. Het was wel even lastig bij de eettentjes, want pa kan niet goed meer kauwen en met die reden kon je al veel niet kopen voor hem. Dunc kreeg van ons een zakje ‘churros‘ en deze smolten op je tong wat het voor paps dus ook mogelijk maakte om deze voorzichtig te eten…was fijn om hem zo te zien genieten :)

Tussendoor hebben we veel gelachen en veel foto’s geschoten.

Na drie uur waren wij weer thuis en voelden wij ons helemaal happy, want we hadden toch mooi even drie gezellige uren achter de rug gehad MET onze paps erbij :) Wat hebben jullie vandaag gedaan?


Vond je deze post leuk om te lezen? Deel hem dan via: Twitter, Facebook en/of like hem op BlogLovin
Misschien vind je de volgende artikelen ook wel leuk om te lezen:
Tip: Volg mijn Instagram momenten via Copygram
Relaxt dagje met een film en een stukje fietsen
Random pictures: van alles en nog wat #2
32 reacties
1
Reactie van Shenyce
augustus 20, 2011 at 20:56

Wat een leuke foto’s! Fijn dat jullie een leuke dag hebben gehad met z’n allen! :blinkhearts: Wij waren gister even naar de vesting geweest, mams zat maar te klagen dat het ”niet meer als vroeger” was hahaha.

Reageer op deze reactie

Reactie van Gonny

Klopt, het zijn geen echte vestingdagen meer zoals vroeger…erg jammer :thumbsdown:

Reageer op deze reactie

2
Reactie van Lavender
augustus 20, 2011 at 21:33

De foto’s zien er echt ontzettend gezellig uit :) ik ben blij voor jullie. Ik heb de hele dag met mijn neus in de boeken gezeten, dus dat was niet zo super. Maar met een doel natuurlijk ;)

Reageer op deze reactie

Reactie van Gonny

Inderdaad, het is voor een goed doel :thumbsup:

Reageer op deze reactie

3
Reactie van Meyke
augustus 20, 2011 at 21:39

Wat een geweldige foto van jou en je vader! Je ziet er stralend en vrolijk uit, echt een mooie momentopname. Enne.. ben jij nou groter dan Mark?

Reageer op deze reactie

Reactie van Gonny

Dank je wel! Jep, ben ongeveer 6cm groter :grin:

Reageer op deze reactie

4
Reactie van Suzanne
augustus 20, 2011 at 21:47

leuke foto´s! ziet er gezellig uit :)

Reageer op deze reactie

5
Reactie van Mariel
augustus 20, 2011 at 21:49

Leuke foto’s! Top dat jullie een fijne dag hebben gehad! :blink:

Reageer op deze reactie

6
Reactie van Anouk
augustus 20, 2011 at 22:08

Ziet er ook erg gezellig uit! :)

Reageer op deze reactie

7
Reactie van Mel
augustus 20, 2011 at 22:12

Jullie zijn echt een leuke familie, en je ziet er echt heel goed uit.
En, hoe vond je paps het achteraf? (dat die toch in de scootmobiel is gegaan?)

Reageer op deze reactie

Reactie van Gonny

Dank je wel :smooch: Hij heeft het erg naar zijn zin gehad, maar was wel enorm moe :shh:

Reageer op deze reactie

8
Reactie van Cindy-Cyris-Kymi
augustus 20, 2011 at 22:27

Wauw wat n mooie plaatjes, koester deze !!

Reageer op deze reactie

9
Reactie van Layla
augustus 20, 2011 at 22:38

fijn om te zien en te lezen dat je vader on danks zijn ziekte een leuke dag heeft gehad. Hopelijk komen er nog meer van zulke dagen voor je vader.

Reageer op deze reactie

10
Reactie van kimberley_ve
augustus 20, 2011 at 22:38

wat een leuke foto’s zeg!
en wat straalt je vader.

toevallig ben ik op vakantie in ouddorp en gaan we morgen naar de vestingdagen toe.
ben er via jou berichtje op gekomen.
haha ben heel benieuwd.

liefs,
kimberley

Reageer op deze reactie

11
Reactie van Jorien
augustus 20, 2011 at 22:54

Oh wat ziet dat er gezellig uit zo met z’n allen! Jullie hebben vast en zeker enorm genoten. Fantastisch!

Reageer op deze reactie

12
Reactie van samira
augustus 21, 2011 at 0:04

Superleuke foto’s, btw you look great!

Reageer op deze reactie

13
Reactie van ieke
augustus 21, 2011 at 0:07

je bent echt mooi!

Reageer op deze reactie

14
Reactie van Jeske
augustus 21, 2011 at 0:16

Super leuke foto’s van jou Gon! Echt je staat er vrolijk op.

Reageer op deze reactie

15
Reactie van Marijke
augustus 21, 2011 at 0:17

Ahh, fijn dat jullie zo’n heerlijke dag hebben gehad!

Reageer op deze reactie

16
Reactie van Sanne
augustus 21, 2011 at 8:00

Allereerst, wat een leuke foto’s! En dan als tweede, wat fijn dat jullie met zijn allen op stap zijn gegaan! Het ziet er echt heel gezellig uit en jullie genieten allemaal. Prachtig! Ik vind het heel fijn voor je!

Reageer op deze reactie

17
Reactie van Fleur
augustus 21, 2011 at 10:02

Fijn om te zien dat jullie zo’n gezellige dag samen hebben gehad :smile:

Reageer op deze reactie

18
Reactie van Freya
augustus 21, 2011 at 10:23

Jullie zien er zo heerlijk relax uit samen op de foto’s! Hopelijk kan je dat happy gevoel vasthouden en die momenten met je paps koesteren.

Reageer op deze reactie

19
Reactie van Annelien
augustus 21, 2011 at 10:38

Wat een mooie foto’s! Het gelukt straalt eraf. Die rolstoel/scootmobiel moet je juist zien als een fantastische tool om het leven van je paps zo mooi/leuk mogelijk te maken. Geen teken van zwakte, een teken van sterkte dat jullie die ziekte niet de mooie momenten af laat pakken.

Reageer op deze reactie

20
Reactie van Stephanie
augustus 21, 2011 at 11:40

Wat een mooie foto’s :)

Reageer op deze reactie

21
Reactie van Nicole
augustus 21, 2011 at 15:22

Wat een super leuke foto’s. De blijheid spat ervan af! :highfive:

Reageer op deze reactie

22
Reactie van Sanne
augustus 21, 2011 at 17:58

Wat super leuk en fijn om te zien dat jullie toch met z’n alle lekker genoten hebben van deze mooie dag! :smile:

Reageer op deze reactie

23
Reactie van Amanda
augustus 21, 2011 at 19:22

Klinkt als een topdagje met de familie!! :blinkhearts:

Reageer op deze reactie

24
Reactie van ~*~Chanty~*~
augustus 21, 2011 at 22:57

Nou wij zijn ook uiteraard geweest en we zijn s’avonds ook naar de tent geweest en hebben het vuurwerk gezien. Gelukkig was het weer super !!

Liefs Chanty

Reageer op deze reactie

25
Reactie van Kelly
augustus 22, 2011 at 11:38

Wat een super leuke foto’s! Vooral die van jou en Mark! En wat lijkt Duncan op zijn paps!! Ongelofelijk :cheery:

Deze dag neemt niemand jullie meer af. En goed dat je vader de stap heeft genomen om op zijn scootmobiel te gaan. Op deze manier kan hij dit soort feesten meemaken en zijn ziekte laten zien dat hij wel nog plezier kan maken met zijn ‘racemonster’.

Wens hem (en de rest natuurlijk :) ) heel veel sterkte.

Liefs Kelly

Reageer op deze reactie

26
Reactie van Desi
augustus 22, 2011 at 13:05

Je ziet er echt super gelukkig uit die foto’s, mooi om te zien!

Reageer op deze reactie

27
Reactie van lindab
augustus 22, 2011 at 14:09

Leuke foto’s! Het ziet er erg gezellig en mooi uit!

Reageer op deze reactie

28
Reactie van Willemvk
augustus 22, 2011 at 21:26

Prachtig om te lezen en mooie foto’s.
Dat zijn de momenten om in je hart te bewaren.

Reageer op deze reactie







:zzz: :zen: :yes: :yay: :xmastree: :xmas: :wtf: :wow: :wizard: :witch: :wink: :wideeyed: :wave: :vommit: :upsidedown: :umbrella: :tongue: :toast: :tired: :thumbsup: :thumbsdown: :teacher: :talktothehand: :sweatdrop: :stir: :star: :spoon: :spinning: :sorry: :snowman: :sneeze: :smooch: :smile: :silly: :silenced: :side: :side2: :sick: :shockedd: :shocked: :shit: :shh: :sexy: :scratchchin: :sadnope: :sad: :releaved: :questionm: :pumpkin: :present: :popcorn: :party: :oreo: :oops: :omg: :oath: :nope: :noo: :nod: :nod2: :no: :news: :nananananana: :muffin: :mad: :loveyou: :loser: :lol: :listening: :liar: :kiss: :jaded: :innocent: :inlove: :ideaa: :idea: :huh: :hmm: :hmm2: :hiya: :hissyfit: :highfive: :hey: :hellokitty: :heart: :headbanger: :headache: :grumpy: :grouphug: :grin: :goodvibes: :gloomy: :frosty: :fork: :flirt: :fingerscrossed: :fainted: :eyebrows: :exclam: :eww: :duh: :drama: :dohh: :doh: :doh2: :dizzy: :dead: :cute: :cupcake: :cryeyesout: :coolwink: :cool: :cookie: :confused: :cloud9: :clap: :chili: :chihuahua: :cherry: :cheery: :cheers: :chatting: :cash: :candyheart: :candycane: :cake: :bread: :boo: :blush: :blinkhearts: :blink: :blank: :begging: :banghead: :banana: :angry: :angel: :ahh: :2inlove

Let's keep CherryFizz a happy place!
Wanneer jouw reactie niet meteen zichtbaar is zal ik hem eerst moeten goedkeuren, het is niet nodig om de reactie nogmaals te verzenden. Reacties die beledigend of discriminerend zijn worden gedelete, ik wil het graag gezellig houden op mijn site. Daarnaast wordt spammen ook niet gewaardeerd (en zeker niet door bedrijven!), een link naar je eigen website kun je plaatsen in het daarvoor bestemde vakje. Let's keep CherryFizz a happy place! Thanks!

Klik hier om weer naar boven te gaan