



Even snel een logje om jullie te bedanken voor de reacties op de gebeurtenis van gisteren. Duncan zit nu even te kleuren, dus kan ik snel een klein berichtje plaatsen.
Gisterenavond werd ik door de politie gebeld dat ze de persoon hadden benaderd die mij gisteren heeft aangereden. Het is een vrouw van 70 en zij beweerd dat een jong jongetje tegen de achterkant van haar auto is gereden. Het moet niet gekker worden! Ik zei dus al tegen die agent: “Nou, ik weet niet waar die vrouw haar ogen heeft zitten, maar dat klopt niet echt”. De vrouw gaat mij (als het goed is) bellen om het hele verzekeringsgebeuren te regelen.Ik wacht het allemaal af.
Ik ga op aanraden van mijn schoonvader en een aantal bezoekers (via mijn log en email) toch nog aangifte doen daar zij toch is doorgereden na een aanrijding en dit mag natuurlijk niet. Zoals ik gisteren al dacht (en Rachel zei) ‘Nederland wordt onbewust asocialer’, dat blijkt maar weer uit mijn verhaal.
Ik ben daarnet trouwens lopend met Dunc naar zijn school gegaan en moest weer langs die plek. Ik kan je vertellen dat ik het toch niet zo makkelijk van mij af kan schudden, tranen stonden in mijn ogen en ik voelde de paniekaanvallen (sinds gisteren dus weer last van) al weer opkomen. Uiteindelijk kwamen we op Dunc zijn school aan om hem daarna weer mee naar huis te nemen, want ik durfde echt niet alleen naar huis (zo stom eigenlijk). Gelukkig had zijn juf hier begrip voor en wenstte zij ons een fijne vakantie (van anderhalve week) toe. Eenmaal thuis kom ik nu weer een beetje tot rust van binnen. Ik ga dan nu ook alleen even de noodzakelijke dingen doen in huis en kruip daarna lekker met Dunc op de bank met de film ‘Flushed Away’.
xx
welja zelfs het bejaardetehuis maakt van dit soort situaties misbruik :s en idd ook hun worden asocialer!!! heel gemeen en vies is dit zeg!!! idd ook lekker aangifte doen meis!!! verder doe rustig aan, het is je idd niet makkerlijker meegevallen dan gedacht, gelukkig heb je even een super lang weekend om bij te komen ;) sterkte meis
liefs rach
Reageer op deze reactie
Zeker aangifte doen, ja!!
Sterkte!
Reageer op deze reactie
Bah wat een afschuwelijke situatie! Vanochtend was nog op de radio een discussie of mensen boven de 70 vaker gecontroleerd en getest moesten worden of ze nog wel auto mochten rijden. Nou de verontwaardigde reacties waren niet van de lucht maar jouw verhaal bevestigt maar weer eens dat het geen slecht idee is.
Ik zou je trouwens ook aanraden om even naar de dokter te gaan. Als je namelijk over een tijdje klachten krijgt, zou je eventueel via een letselschadeadvocaat een schadevergoeding kunnen krijgen (ook voor emotionele schade). Maar dan is het wel belangrijk dat je ook gegevens van de huisarts hebt.
Reageer op deze reactie
Klein jongetje of volwassen vrouw.. klein verschil
Vervelend dat je er zo van geschrokken bent! Misschien een paar keer met je hubbie voorbij lopen/fietsen, zodat je eraan gewend raakt?
Hebben jullie 1,5 week vrij? Wij moeten dinsdag gewoon weer naar school hier!
Zéker naar de dokter gaan trouwens! Als er over een tijdje iets is heb je dít iig gemeld en staat het genoteerd bij de arts. (kweet er alles van..)
Sterkte!
Reageer op deze reactie
Jemig wat asociaal en dat nog wel van een oude vrouw! Dat is gewoon verbazingwekkend.
Maar Gonny niet dat ik mij ermee wil bemoeien maar ik denk niet dat je die plek 1,5 week moet gaan vermijden want anders durf je er helemaal niet meer langs. Maar ik denk ook niet dat je dat van plan was, is zo zonde als je dat steeds moet om fietsen
& inderdaad wat iedereen zegt, dokter en aangifte doen!
Reageer op deze reactie
Erg vervelend, ik hoop dat het snel wordt opgelost, want dit is ook niet erg fijn! Ga maar lekker met Duncan film kijken, veel plezier and don’t worry… het komt wel weer goed :]
Reageer op deze reactie
Nou meid vind het echt sneu voor je. En hoe onbeschoft van die vrouw, dat ze nog steeds ontkent. Een ongeluk kan nu eenmaal gebeuren. Maar neem tenminste jouw verantwoordelijkheid. Nou zou zeggen rust maar eens lekker uit. Maar zeker en vast naar de dokter gegaan. Ik heb dit niet gedaan bij mijn auto ongeval omdat ik mij goed voelde. Twee weken later lag ik thuis met een lumbago dusja :(.
Reageer op deze reactie
Nou, de leeftijd heeft haar ogen en geheugen dus behoorlijk aangetast (of ze liegt dat ze barst, kan natuurlijk ook).. Ze hadden het er op het nieuws vanmorgen al over dat ze graag willen dat 70plussers uitgebreider worden getest om te kijken of ze hun rijbewijs nog wel mogen behouden (nu wordt de persoon blijkbaar alleen even globaal aangekeken en verder niet..). Lijkt me een heel goed plan!
En inderdaad, gewoon aangifte doen. Of ze nu haar excuses aanbiedt of niet, want dit slaat gewoon nergens op.
Lief dat Duncan mee terug mocht naar huis. Kan me voorstellen dat alleen teruglopen nog eng is. Heel veel sterkte!!
Reageer op deze reactie
Ik kan me heel goed voorstellen dat je enorm geschrokken bent. Het maakt toch even heel duidelijk hoe breekbaar het leven is en het idee dat het was gebeurd als Duncan achterop had gezeten is natuurlijk hartverscheurend.
Ik zou inderdaad aangifte gaan doen en blijf vooral praten over hoe je je voelt en wat het met je doet, want dit is gewoon heel eng en dat moet je niet onderschatten.
Reageer op deze reactie
Nou, ik zou ook zéker aangifte doen hoor!
En wat raar zeg dat dat mens een verhaal ophangt over een jongentje. Belachelijk.
Het heeft je echt een boel gedaan hè? Je bent op zoiets ook niet voorbereid…je schrikt enorm!
Geniet maar lekker van de vrije daagjes.
Reageer op deze reactie
Goed dat je aangifte gaat doen, had ik ook wel gedaan denk ik. Over een tijdje kan je gewoon weer rustig langs die plek lopen, komt vast goed.
Reageer op deze reactie
Zo je hebt er dus wel mooi wat aan overgehouden; je emotionele ‘schade’ sowieso! Hoe is het met je knie??
Ik hoorde trouwens vanmorgen toevallig op het nieuws dat ze de keuring voor 70+ers willen gaan aanscherpen: http://frontpage.fok.nl/nieuws/109009/-Medische-keuring-op-de-schop.html
Beter ook!
Maar ik werd vanmorgen bijna van de weg gedrukt door een jong gastje wat na een bocht op mijn baan wilde gaan .. Dus het zegt niet altijd wat.
Veel plezier met film kijken!
Liefs
Reageer op deze reactie
Jeetje, wat verschrikkelijk voor je.
Hopelijk is het gauw weer over met die paniekaanvallen. Ik wens je veel sterkte. Gelukkig kon je lieve zoon weer mee terug naar huis. Daar heb je vast veel steun aan.
Toch een fijne vakantie voor Dunc toegewenst!
Ga maar samen met mama en misschien papa nog wat leuks doen om mama te helpen van haar schrik af te komen!
Reageer op deze reactie
Pfff zelfs de bejaarden doen mee met het asociale gedrag. Lekker verhaal weer het moet inderdaad niet gekker worden.
Hopelijk ben je snel weer van de paniekaanvullen verlost want dat is ook niets en zeker niet door zo’n stomme aanrijding.
Reageer op deze reactie
Jeetje, het moet idd niet gekker worden. En waar is dat jongetje dan? De vrouw heb je inmiddels gebeld (gelezen op Twitter) en die beweert nu dat het jou fout is
Nouja zeg!! Je hebt toch een getuige, die kan het dan ook nog verklaren.
Reageer op deze reactie
Verschrikkelijk dat je hier nu last van hebt :( . Sterkte meis. En verschrikkelijk dat die oude vrouw zegt dat ze dacht dat een klein jongetje tegen dr auto gereden is. En dat ze doorgereden was bewijst maar weer hoe ASO zij denkt. Ze dacht een klein jongetje aangereden te hebben en dan doorrijden!? Dat is nog erger dan een volwassen vrouw aanrijden en doorrijden. Maar het blijft erg. Snap het niet, zei ze ook wáárom ze is doorgereden?
Reageer op deze reactie
jesus, oude mensen denken echt dat ze alles kunnen maken omdat ze oud zijn. no way. pff
sterkte enzo met je paniekaanvallen! tis blijkbaar toch iets erger dan wat in eerste instantie lijkt…
Reageer op deze reactie
Ja he dat vind ik nou ook
Reageer op deze reactie
Kijk dit is nou typisch een voorbeeld van:
“De bejaarde zeggen wel: De jeugd van tegenwoordig”
Maar de bejaarden kunnen er ook wat van hoor…
Ik heb zelf dit best wel vaak meegemaakt:
1. Ik was opweg naar school, en dan net na mijn straat moet ik een rotonde op, iedereen rijd daar als een gek, en heb echt al 4 keer meegemaakt dit schooljaar dat ze zo hard rijden dat ik gewoon in de planten van de rotonde sta, kijk iedereen ziet iemand wel is te laat, maar stop dan, en ik had dan gelukkig wel niks, maar de schrik zit er toch behoorlijk in. en dan komen er nog 2 maloten aanrijden die niet wachten tot ik weer het fietspad opkan, maar gewoon kei en kei hard door scheuren.
2. Ik was opweg naar huis van school (bij de zelfde rotonde) en aan elke kant zit een zebra pad, en er stond een oudere dame te praten met nog iemand, dus ik nam aan: die gaat niet opeens oversteken, ik normaal door fietsen, steek ze over terwijl ik al op het witte van de zebra ben, gaat ze helemaal te keer.
En zo kan ik nog wel doorgaan
In ieder geval HEEEL veel sterkte
en je komt er wel overheen <3333
Kus.
Reageer op deze reactie
Jeetje wat erg dat je dit mee hebt gemaakt! Ik kan me zeker voorstellen dat je er niet zo makkelijk overheen komt… het is ook niet niks. Doe rustig aan meid!!
Reageer op deze reactie
Oude mensen die niet eens weten wat er om zich heen gebeurt zouden niet eens in het verkeer mogen. Als je niet eens het verschil ziet tussen iemand aanrijden of iemand die tegen je aan rijd, hoe kan je dan ooit auto rijden? Als dat mag, kun je zelfs Dunc laten auto rijden. En als het gewoon een leugen is is het helemaal vals. Die oudjes denken ook echt dat ze alles kunnen flikken, omdat ze oud zijn!
En zo als andere ook zeggen, zeker eventjes naar de dokter gaan. Al is het alleen maar dat je zeker weet dat alles goed is en je niet toch iets opgelopen hebt met de val. Veel sterkte er mee.
Reageer op deze reactie
Wat naar! Ja, automobilisten klagen wel over fietsers die hun hand niet uitsteken, maar zelf zijn ze net zo erg.
Sterkte ermee! Geniet van je vakantie! :)
Reageer op deze reactie
Tjeetje wat heftig zeg! Echt belachelijk dat die vrouw gewoon door is gereden. En kennelijk te oud is om achter het stuur te zitten, aangezien ze jou aanziet voor een klein jongetje, dan vind ik het overigens nog veel erger dat ze is doorgereden
Sterkte!
Reageer op deze reactie
JESUS! Het moet ook niet gekker worden!
Sterkte en ik hoop dat er niets schadelijks overblijft!
Reageer op deze reactie
Dit is toch niet te geloven zeg. Ik geef je groot gelijk dat je aangiften gaat doen. Dit kan gewoon niet door de beugel.
Liefs, Jeanine
Reageer op deze reactie
Wat vervelend dat je er nog zo’n last van hebt… Hopelijk levert de aangifte iets op!
Reageer op deze reactie
wat vervelend dat je er zo’n last van hebt! hoop dat het inmiddels weg is. :questionmark:
Reageer op deze reactie