



Ik ben al ruim drie weken bezig met het zogeheten ‘Project 365′, maar ben helemaal vergeten te vertellen dat ik dit aan het doen ben en er een pagina voor heb gemaakt
De pagina kun je hier vinden, er staan op het moment scraps van de afgelopen 3 weken. Ik was ook aan een aantal scraps begonnen voor de weken daarvoor, maar die foto’s zijn gewoon niet goed bruikbaar…vandaar dat mijn P365 vanaf week 6 begint ;)
Ik vind het scrappen voor dit project overigens wel een stuk lastiger aangezien alles in een veel groter formaat gescrapt moet worden. Dit zodat ik het aan het einde van het jaar kan laten afdrukken in zo’n album die je bijvoorbeeld bij de AH kunt bestellen en de scraps moeten dan natuurlijk wel van goede kwaliteit zijn.
Week 8 komt vandaag tot zijn einde, dus dat betekent weer een nieuwe scrap. Mark en Duncan gingen net samen zwemmen zodat ik het rijk even voor mijzelf had en na het opruimen ben ik verder gegaan met mijn scrap voor week 8. Het is nog een beetje kaal (naar mijn mening), maar mocht ik nog leuke gratis elementen tegenkomen dan plak ik ze er gewoon bij ^^ Zie hieronder het resultaat (even klikken voor een grotere versie);
Ik ga nu naar beneden een kopje thee drinken met mijn mannetjes. Ik wens jullie allemaal een hele fijne zondag! Oh en heel erg bedankt voor de leuke, lieve reacties op mijn taart en Duncan zijn bunny. Duncan (en ik natuurlijk ook) vond het super leuk om de reacties te krijgen
Ik vind het zo’n leuk idee! Maar ik denk dat ik maar gewoon een foto per week ipv per dag ga doen.
Moet ik nu natuurlijk wel eens beginnen met foto’s maken
Erg leuke scrap heb je ervan gemaakt!
Wat betekent ‘kachelen’ eigenlijk?
Reageer op deze reactie
Ziet mooi uit!
Reageer op deze reactie
Ik vind het echt een heel leuk project, maar heb zelf gewoon de tijd niet… :(
Mooi is die van jou!!
Reageer op deze reactie
Superleuk, had het ook al gezien bij bar van vivantvegan, leuk idee!
Reageer op deze reactie
LEEUUk zeg! Wat een goed idee om het in zo’n boek te laten zetten, altijd leuk. & Je taart ziet er van de binnenkant ook heerlijk uit yummm.
Reageer op deze reactie
Wat leuk gemaakt!
Maak je deze scraps via Photoshop ofzo??
Reageer op deze reactie
wat een leuk idee om dat te gaan scrappen zeg!! en er dan na een jaar een boek van te maken…. ziet er al heel erg leuk uit! :)
Reageer op deze reactie
Leuk je P365 pagina’s!
Mag ik vragen welk lettertype je gebruikt hebt?
Oooo en wat is die taart super geworden joh!
Reageer op deze reactie
Heb je mooi gemaakt! Lijkt me inderdaad niet zo makkelijk om dit alles te maken op zulk groot formaat.
Reageer op deze reactie
oh, het ziet er wel errug leuk uit zeg! Doet me heel erg aanmoedigen om het zelf ook te doen! Maar… zal wel veel tijd in beslag nemen..
Reageer op deze reactie
Ik vind het altijd zo leuk om te zien hoe iedereen zijn 365 maakt. Die van jou is ook weer erg leuk geworden. Misschien wel leuk om er inderdaad een pagina van te maken. Van de week maar eens even naar kijken. Groetjes en geniet lekker van je avond, liefs Jeanine
Reageer op deze reactie
Ziet er mooi uit!
Leuk idee ook!’
groetjes,
Elmar
Reageer op deze reactie
Ik vind het er super uitzien, leuk om zo mee te gluren bij iedereen haha
Fijne maandag meis, Elise
Reageer op deze reactie
Wat een leuk idee! Het lijkt me een enorm werkje maar het resultaat mag er zijn! Xx
Reageer op deze reactie
Het is leuk idee die ‘Project 365′ en Ik ga eens proberen die ‘Project 365′ te maken.
Reageer op deze reactie
Nou die taart was zeker zooooooo lekker, dat jullie niet meer wilden delen
Marc had ons nl gisternochtend in het zwembad beloofd te smsen als het kunstwerk werd aangesneden om meet te proeven met een bakkie!
Dusse nicht(je) je hebt wat goed te maken, haha
Reageer op deze reactie
Goedemorgen,
Ik heb hier de link van de fondant boekje bij deleukstetaartenshop: http://www.deleukstetaartenshop.nl/product_info.php?cPath=37_133&products_id=2363
Wat een mooie 365 weekje heb je gemaakt. Ik ga de jouwes in de gaten houden!
Reageer op deze reactie
Leuke scrap meid! En je taart was ook hartstikke goed gelukt, de foto van Duncan kan ik gek genoeg niet zien
, maar dat zal vast ook hartstikke mooi geworden zijn…
Fijn dag verder…
Barbara
Reageer op deze reactie
Ziet er super uit.
Reageer op deze reactie
Ziet er heel leuk uit!
Reageer op deze reactie
Wat leuk dat je daar aan meedoet! Je maakt veel (leuke) foto’s, dus die 365 dagen ga je wel halen. :)
Reageer op deze reactie
Wauw wat origineel zeg! En wat is het leuk als je over een jaar allemaal van die leuke foto’s hebt verzameld :-)
Reageer op deze reactie
Wat ontzettend leuk!!
En die taart ziet er echt yummy uit!
Reageer op deze reactie
Wat een ontzettend leuk idee! Je scraps zijn prachtig, en de foto’s zijn ook leuk dat inderdaad, het gaat je vast wel lukken!
Veel succes nog!
Reageer op deze reactie
Echt heel leuk gedaan!
Reageer op deze reactie
Wat denk je, wordt Duncan ook een keukenprins?
Reageer op deze reactie
Via je reactie op mijn site weer op jou site terecht gekomen, wat doe je dat super zeg het project! las er op andere weblogs ook over, ik vind het een heerlijk project, helaas ben ik er echter (nog) niet voor weggelegd.
Reageer op deze reactie
Wow, echt ongelofelijk creatief, origineel en supergeweldig leuk zeg
Geweldig dat je het eind van het jaar zo’n leuk boek hebt! En ook je sidebar een beetje aangepast, zag ik?
Reageer op deze reactie
Wat heb je dat leuk gedaan
ik loop een beetje achter omdat ik ook bezig ben met scrappen van mijn vakantiefoto’s!
Reageer op deze reactie
Oh dan heb je dubbel zoveel werk…gewoon alles op zijn tijd toch ;)
Reageer op deze reactie
Waauw wat een leuk idee zeg!
Heel mooi!
Reageer op deze reactie
Dank je wel ^^
Reageer op deze reactie